W Versum tworzymy oprogramowanie kochane przez tysiące zadowolonych klientów z branży hair&beauty w 56 krajach na całym świecie. Nasz produkt usprawnia codzienną pracę ponad 37 000 profesjonalistów i pozwala właścicielom salonów z powodzeniem prowadzić i rozwijać swój biznes. Versum jest najpopularniejszym oprogramowaniem dla salonów w Polsce. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i stale się rozwijamy. Doskonalimy nasze rozwiązania, wprowadzamy nowe funkcjonalności i wchodzimy na nowe rynki.

Obecnie poszukujemy do stałej współpracy nauczyciela/lektora j. angielskiego, który poprowadzi lekcje grupowe w siedzibie firmy w Katowicach. 

 

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka angielskiego (full professional / bilingual / native proficiency);
  • minimum 3 lat doświadczenia w zakresie prowadzenia kursów językowych dla firm;
  • skuteczności w nauczaniu osób dorosłych.

 

Mile widziane:

  • znajomość/zainteresowanie branżą beauty;
  • doświadczenie w branży IT.

 

Oferujemy:

 

Brzmi interesująco?

Prześlij nam swoją ofertę wraz ze stawką godzinową na adres: rekrutacja@versum.pl

 

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez Versum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Cieszyńska 90, NIP: 9372676744, REGON:362795750, KRS: 0000581756 ( dalej: „Administrator”), w celu udziału w procesie rekrutacyjnym oraz przyszłych rekrutacjach o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres trzech lat).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: rekrutacja@versum.pl . Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.