W Versum tworzymy oprogramowanie cenione przez tysiące salonów hair & beauty w Polsce i na świecie. Jednocześnie przez nasz portal rezerwacyjny Moment.pl umawianych jest tysiące wizyt miesięcznie. Prowadzimy wiele kampanii e-marketingowych i stawiamy sobie ambitne cele. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kreatywnego specjalisty​ ​ds.​ ​on-line marketingu​. Osoby, która potrafi tworzyć i skuteczne prowadzić kampanie promocyjne, a marketing internetowy nie ma przed nią żadnych tajemnic.

Twoimi zadaniami będą:

  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych mających na celu budowanie świadomości marki;
  • prowadzenie działań z zakresu content i inbound marketingu;
  • realizacja kampanii e-mail marketingowych;
  • dbanie o obecność w social media (Facebook, YouTube, Instagram, itp.);
  • pozyskiwanie wartościowego ruchu na nasze strony internetowe;
  • testowanie, monitorowanie i optymalizacja prowadzonych działań;
  • testowanie i wdrażanie narzędzi ułatwiających działania marketingowe;
  • planowanie długoterminowych działań marketingowych;
  • raportowanie osiąganych wyników.

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii e-marketingowych (poparte przykładami);
  • doświadczenia w zarządzaniu wizerunkiem marki;
  • umiejętności w tworzeniu i optymalizowaniu kampanii Facebook Ads;
  • dobrej znajomości tematyki SEO i SEM;
  • doświadczenia w tworzeniu tekstów marketingowych lub PR-owych;
  • umiejętności prowadzenia kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych (popartej przykładami);
  • łatwości w tworzeniu angażujących treści (lekkie pióro);
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • znajomości narzędzi takich jak np. Google Analytics czy Brand24
  • zorientowania na wyniki i ciągłej optymalizacji prowadzonych działań;
  • kreatywności i nieszablonowych, odważnych pomysłów;
  • zaangażowania i inicjatywy.

Mile widziane będą:

  • znajomość systemów generujących strony landing page (np. landingi.pl lub unbounce.com);
  • znajomość systemów do wysyłki notyfikacji web push oraz systemów do monitoringu internetu;
  • doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych dla projektów typu SaaS, e-commerce lub marketplace;
  • znajomość HTML.

Oferujemy:

Brzmi interesująco?

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@versum.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez Versum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300), ul. Cieszyńska 90, NIP: 9372676744, REGON:362795750, KRS: 0000581756 ( dalej: „Administrator”), w celu udziału w procesie rekrutacyjnym oraz przyszłych rekrutacjach o takim samym lub zbliżonym profilu (przy czym nie dłużej niż przez okres trzech lat).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: rekrutacja@versum.pl . Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.